Виставка пожежного обладнання у Києві [відео]

  Із заздрістю українські пожежники роздивлялися сьогодні на виставці зразки спецтехніки - те обладнання, що мають у парках - зношене на 99%. Утім, грошей на оновлення не мають - звичайна пожежна автодрабина російсього виробництва коштує мільйон гривень.

  Гасіння вогню на секунди та драбини, якими можна дістатися 30 поверху. Українські пожежники - представляють свої досягнення. Тут і сучасні великі пожежні автомобілі, і портативні вогнегасники.  Рятувальники з усієї України, і не тільки, зібралися в столиці для обміну досвідом удев`яте. Першими в черзі на оглядини -  автомобілі російських пожежників. Вони привезли те, чого українцям бракує найбільше - драбини.

  Український аналог російської пожежної машини, але з більш багатим оснащенням - на кількасот тисяч гривень дешевша. Її виробляють на заводі в Прилуках. У Радянському Союзі він був таким єдиним. Нині його представники скаржаться: українська техніка хоч і дешевша, але вітчизняному бюджету все одно не по-кишені.  

  Керівник українського МНС заспокоює - незабаром така машина зможе з`явитися і в українських пожежників. Він обіцяє оновлення вітчизняного парку, хоча й поступово.

  Найдорожча ж техніка на виставці для українських вогнеборців -  ось ці два автомобілі минулого століття. Їхні охоронці кажуть - в це важко повірити, але до виставкового центру машини дісталися самостійно. На трасі розганяється до 60 кілометрів за годину і може дати фори сучасним пожежним машинам.

  Раритетні та сучасні пожежні авто - найцікаввіші експонати для відвідувачів виставки. Особливо небайдужі до них школярі. 

  Андрій Жигулін, Сергій Клименко, 5 канал             

  Попередній матеріал
  Масові протести набирають обертів у Афінах
  Наступний матеріал
  Велосипедом, автом, пішки. Як швидше? [відео]
  Теги: