Масова демонстрація у США

  Масова демонстрація у США. Десятки тисяч людей вийшли на вулиці Вашингтона - вимагати від Барака Обами - вжити заходів для покращення екології.

  Організували мітинг - активісти з руху Зелених. Участь у ньому взяли не лише пересічні американці, а й низка місцевих телезірок. Насамперед, демонстранти вимагали призупинити будівництво нафтогону з Канади до Техасу. Цей проект вартістю у сім мільярдів доларів, на думку протестувальників, завдасть значної шкоди довкіллю і призведе до кліматичних змін. Раніше Обама обіцяв запровадити низку заходів для покращеня екологічної ситуації у США. Втім, його пропозиції не підтримав Конгрес.

  Розаріо Доусон, актриса: "Ми проти побудови цього нафтогону, і за інноваційні технології у майбутньому. Не хочемо, щоби наші діти успадкували мільярдні борги, воду, яку не можна пити і харчі, які небезпечно їсти. Тож дякую усім, хто прийшов на цю демонстрацію. Тепер Обама і інші небайдужі можновладці знатимуть, що багато людей - підтримують їхні пропозиції щодо захисту довкілля".

  Попередній матеріал
  До 37 зросла кількість жертв терактів у Іраку
  Наступний матеріал
  У Дніпропетровську відкрився перший в Україні музей лоцманів [відео]
  Теги:
  Loading...