Пол Манафорт
Пол Манафорт zn.ua

Манафортгейт: Екс-голова виборчого штабу Трампа здався ФБР – CNN

  Представнику кампанії Трампа Ріку Гейтсу вже запропонували зробити те саме

  Колишній глава виборчого штабу президента США Дональда Трампа – Пол Манафорт – здався владі США. Манафорт прибув до вашингтонського офісу ФБР зранку в понеділок, 30 жовтня. Про це повідомляє CNN з посиланням на свої джерела.

  За інформацією джерела, Манафорт вже здався спеціальному прокурору Роберту Мюллеру. Представнику кампанії Трампа Ріку Гейтсу було запропоновано зробити те саме. Гейтс є давнім бізнес-партнером Манафорта, працював разом із ним з середини 2000-х років і був його заступником у виборчій кампанії Трапма.

  Нагадаємо, влада США запропонувала Манафорту та Гейтсу здатися. На даний момент відомо лише те, що Манафорт міг ухилятися від сплати податків, а також приховувати, що надавав лобістські послуги іноземним клієнтам.

  Згідно з розслідуванням журналістів The New York Times, керівник виборчого штабу кандидата у президента США Трампа Пол Манафорт міг отримати 12,7 млн доларів з "чорної каси" "Партії регіонів", коли співпрацював з Януковичем. Перед тим, як приєднатися до виборчої кампанії Трампа, найвідомішим клієнтом Манафорта був президент-утікач Віктор Янукович. Манафорт грав роль політичного консультанта-радника і допомагав Партії регіонів і Януковичу перемагати під час кількох виборчих кампаній в Україні. Своєю чергою ФБР підозрює, що Манафорт отримав від Партії регіонів і РФ $80-100 мільйонів.

  Попередній матеріал
  Альтернатива автотранспорту: "Укрзалізниця" запускає поїзд Київ – Черкаси
  Наступний матеріал
  RothschildTrust звільнила частину юристів з Roshen – розслідування
  Loading...