RothschildTrust звільнила частину юристів з Roshen – розслідування

У матеріалі зазначено, що, судячи з "картинки", яка склалася навколо сліпого трасту Roshen, є підстави говорити, що він існує

Компанія RothschildTrust звільнила частину юристів з Кіпру, які раніше працювали у корпорації Roshen. Про це мовиться в статті "У "сліпий" чи траст передали Рошен?" на "112.ua".

Відповідно до опублікованих відомостей з корпоративного реєстру Кіпру, компанія Rothschild звільнила раніше призначених директорів і визначила директором компанію RTB Administrators AG. Дана компанія зареєстрована за адресою банку Rothschild в Швейцарії і здійснює управління підприємствами.

"Rothschild провела ще одну кадрову зміну – призначила двох додаткових директорів на Кіпрі. Сумнівів, що Rothschild не просто записала своє ім'я в список акціонерів, а активно зайнялася управлінням на цьому рівні, не залишається", – стверджується у матеріалі.

Зазначається, що крім цього, RothschildTrust провела кадрові зміни в нідерландській компанії Roshen Europe B.V., призначивши до ради директорів Альбертуса ван Біка. Як йдеться у статті: "Компанія Roshen Europe BV, як відомо, на 85% володіє ТОВ "Центрально-європейська кондитерська корпорація" – тим самим Roshen і в свою чергу на 100% належить CEE Confectionery Investments. Згідно з опублікованими кіпрським документам, 100% всієї цієї структури належить RothschildTrust (Schweiz) AG в якості трасті Prime Asset Capital Trust".

У матеріалі зазначено, що, судячи з "картинки", яка склалася навколо сліпого трасту Roshen, є підстави говорити, що він існує. "Картинка керування бізнесом також збігається з тим, що можна було б очікувати в разі з незалежним повноправним керівником бізнесу – призначення власних директорів після створення трасту показує, що Rothschild підійшла до завдання з усією скрупульозністю. Загалом, а траст-то дійсно "сліпий", – резюмується у статті.

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Манафортгейт: Екс-голова виборчого штабу Трампа здався ФБР – CNN
Наступний матеріал
У Києві арештували начальника райуправління поліції, якого підозрюють у причетності до викрадення бізнесмена
Теги: