Махмуд Аббас подав офіційну заявку на членство Палестини в ООН

  Махмуд Аббас подав офіційну заявку на членство Палестини в ООН - як незалежної держави. Глава Палестинської автономії вручив документ Генеральному секретарю організації.

  Пан Гі Мун пообіцяв негайно передати заявку у Раду безпеки. Якщо дев`ять із п`ятнадцяти членів Радбезу проголосують ЗА - документ розглянуть на Генасамблеї, із рекомендацією прийняти державу до ООН. Постійний член Ради безпеки, США - уже пообіцяли блокувати заявку. Як пояснив Барак Обама - багаторічні конфлікти слід розв`язувати не миттєво, і не в ООН, а шляхом діалогу.

  Після подання заявки Махмуд Аббас вирушив до зали засідань Генасамблеї, де виступив із доповіддю. Частина присутніх зустріла палестинського лідера оваціями.

  Махмуд Аббас, президент Палестинської автономії: "Палестинці будуть продовжувати мирну національну боротьбу. А політика ізраїльтян щодо їхніх на західному березі річки Йордан - знищить шанси на урегулювання конфлікту шляхом створення двох держав на цій території. Також - це загроза повноваженням палестинської національної влади і навіть загроза її існуванню".

  Попередній матеріал
  Венеційська комісія не схвалює законопроект про вибори
  Наступний матеріал
  Львів запрошує на каву [відео]
  Теги: