Майже півтори тисячі рейсів скасує іспанська "Іберія"

  Майже півтори тисячі рейсів скасує національний авіаперевізник Іспанії - компанія "Іберія". Серед них можуть бути й вильоти з аеропорту в Борисполі. Через значні збитки в минулому році адміністрація підприємства також планує звільнити кожного п`ятого працівника. Профспілки не погодилися з таким скороченням і вивели своїх членів на мітинг у міжнародному летовищі Мадрида.

  Сотні мітингарів значно ускладнили роботу головного аеропорту іспанської столиці. З транспарантами та прапорами вони зайшли до його терміналів і почали вигукувати свої вимоги до авіакомпанії "Іберія". Головна з них - не звільняти майже чотири тисячі працівників.

  Бернардо, протестувальник: "Вони говорять про чотири тисячі, а насправді планують звільнити двадцять тисяч робітників. Усього ж від дій керівництва авіакомпанії постраждають від шістдесяти до сімдесяти тисяч людей. Ми виступаємо проти цього".

  Міжнародна група, до якої входить "Іберія", за підсумками минулого року оголосила про збитки у майже мільярд євро. Цим адміністрація перевізника й аргументує скасування частини рейсів. Хоча уряд Іспанії зобов`язав "Іберію" зберегти вісімдесят п`ять відсотків міжнародних перельотів і половину внутрішніх - багато пасажирів уже постраждали від скорочень.

  Конрадо Афонсо, пасажир із Бразилії: "Про скасування нашого рейсу мене повідомили всього за два дні до вильоту. Ми купили квитки на інші літаки, але тепер дружина з дитиною летітимуть окремо від мене".

  Компанія "Іберія" здійснює рейси й з аеропорту "Бориспіль" до Європи та Південної і Північної Америк. Деталі про оновлений список скасованих рейсів її адміністрація радить дізнаватися на веб-сайті перевізника. На мадридському ж летовищі "Барахас" працівники компанії мітингуватимуть до восьмого березня. Якщо їхні вимоги не виконають, акція продовжиться в кінці місяця.

  Олександр Войтко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Підсумки трирічного президентства Януковича підбивають громадські діячі
  Наступний матеріал
  Президентські вибори у Кенії відбуваються на тлі насильства
  Теги:
  Loading...