Підсумки трирічного президентства Януковича підбивають громадські діячі

  Підсумки трирічного президентства Віктора Януковича підбивають громадські діячі. У столиці триває традиційний марафон до річниці інавгурації глави держави.

  Назва цьогорічного проекту - рік третій. покращення. До обговорення запросили близько трьох десятків діячів - це журналісти, письменники, художники, музиканти, громадські активісти, - серед яких і опозиційні і лояльні до влади відомі особистості. Цього разу інтернет-марафон проходить у ігровій формі, де учасники дискусії відповідатимуть на запропоновані 24-ри питання, які стосуються різних сфер життя. Щогодини під час усього марафону транслюють новини в стилі радянської пропаганди.

  Мустафа Найем, журналіст: "Те, що говорить президент і те, шо говорить прем`єр-міністр і всі решта - покращення, то це російською мовою - приукрашивание".

  Наталія Соколенко, журналіст: "Головна наша місія - донести, шо окрім політиків є інші люди, які не просто ідуть за гроші на мітинги, не просто відстоюють когось, хто подобається, а тому, шо вони так вважають".

  Попередній матеріал
  Мільйон гривень за будь-яку інформацію про своїх кривдників обіцяє Рабінович
  Наступний матеріал
  Майже півтори тисячі рейсів скасує іспанська "Іберія"
  Теги:
  Loading...