Майже 15 тон продуктів роздали безкоштовно у центрі Мадрида

  Майже п’ятнадцять тон продуктів роздали безкоштовно у центрі Мадрида. Так фермери висловлювали обурення високими цінами посередників.

  Учаснки протесту заявляють, що їхню продукцію закуповують оптом за надто низькими цінами. А покупцям пропонують - за надто високими. Фермери переконують, що на добрива для вирощування городини витрачають більше коштів, аніж за продаж товару. Господарники вимагають від влади - ухвалити закон, який регулюватиме політику закупівельних та реалізаторських цін.
  За безкоштовними овочами та фруктами вишикувалась ціла черга мешканців Мадрида.

  Лоренцо Рамос, секретар профспілки: "Поки ми стаємо банкрутами, поки змушені згортати бізнес і зупиняти виробництво - інші стають мільйонерами, накручують ціни на нашу продукцію і продають її. І їм люди повинні платити утричі більшу вартість. Проти цього факту ми і протестуємо".

  Жінка: "Ми прийшли підтримати цих протестувальників, і разом з тим - отримали від них допомогу. Навіть найменша дрібниця - уже допомога родині. Наша сім’я зараз у дуже скрутній ситуації. Слава Богові, чоловік має роботу, але ж багато ротів удома треба нагодувати".

  Попередній матеріал
  У Дніпропетровську люди мешкають майже на цвинтарі [відео]
  Наступний матеріал
  У Львові згадують річницю трагедії на Скнилівському летовищі
  Теги: