Каталонія
Каталонія 24tv.ua

Мадрид загрожує взяти під контроль Каталонію

Від Карлеса Пучдемона вимагають недвозначного відповіді на питання про оголошення незалежності

Іспанський уряд візьме під контроль Каталонію, якщо регіональний лідер Карлес Пучдемон двозначно відповість на питання Мадрида про те, оголосив він незалежність від Іспанії, заявив міністр внутрішніх справ Іспанії, повідомляє "Liga.net".

"Відповідь повинна бути без будь-якої двозначності. Він повинен сказати "так" або "ні ", - сказав міністр внутрішніх справ Іспанії Хуан Ігнасіо Зойдо.

"Якщо він відповість неоднозначно, це буде означати, що він не хоче діалогу, і тому іспанський уряд повинен буде вжити заходів", - додав він.

Нагадаємо, що 11 жовтня прем'єр-міністр Іспанії Маріано Рахой дав Каталонії п'ять днів на прояснення питання про незалежність регіону.

Раніше повідомлялося, що центральний уряд Іспанії звернулися до регіонального уряду Каталонії, щоб з'ясувати, чи оголосив цей регіон про незалежність.

Пучдемон і кілька членів уряду і парламенту підписали символічну "Декларацію представників Каталонії". У той же час, Пучдемон запропонував парламенту відкласти проголошення незалежності на кілька тижнів.

Дивіться також фотогалерею за темою:

ФОТО: У Каталонії під час референдуму сталися криваві сутички

/
/
/
/
/
сутички під час референдуму в Каталонії
/
сутички під час референдуму у Каталонії
/
Каталонія
/
/
/

Попередній матеріал
Нелегальний обіг зброї: Поліція викрила понад дві тисячі злочинів за місяць - фото, відео
Наступний матеріал
"Ікони" Революції гідності на Грушевського відновили
Loading...