Нелегальна зброя
Нелегальна зброя
npu.gov.ua

Нелегальний обіг зброї: Поліція викрила понад дві тисячі злочинів за місяць - фото, відео

На даний час 1434 особам повідомлено про підозру у вчиненні правопорушень у сфері нелегального обігу зброї

За останный місяць правоохоронці викрили понад дві тисячі злочинів, пов’язаних з незаконним обігом зброї, повідомляє прес-служба Національної поліції.

Повідомляється, що на даний час 1434 особам повідомлено про підозру у вчиненні правопорушень у сфері нелегального обігу зброї. Крім того, поліцейські викрили та затримали понад 20 осіб, які вчинили злочини із використанням зброї у складі організованих груп.

За даними відомства, загалом поліцейські вилучили 1078 одиниць вогнепальної зброї. Серед вилученого – 471 пістолет, 35 автоматів, 156 гвинтівок, 116 обрізів, 70 гранатометів, 13 кулеметів та 112 одиниць саморобної зброї.

Нелегальна зброя

Крім того, з незаконного обігу вилучено близько 200 тисяч боєприпасів, серед яких – 951 граната. Також виявлено більш ніж півсотні вибухових пристроїв.

"Найбільшу кількість правопорушень у сфері незаконного обігу зброї виявлено у Дніпропетровській (246), Одеській (142), Луганській (126), Донецькій (152), Кіровоградській (119) областях та Києві (152 факти)", - додають в Нацполіції.

Як повідомляє 5.UA, СБУ накрила підпільну майстерню з виробництва зброї.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Попередній матеріал
Сенцов може перебувати у дільниці карантину колонії суворого режиму в Тюменська область
Наступний матеріал
Мадрид загрожує взяти під контроль Каталонію