Лубківський: В Узбекистані відбувається процес підготовки до зміни влади

Потрібно чекати офіційних повідомлень, але вже сьогодні стає зрозуміло, що зараз відбувається процес підготовки до зміни влади

Про це в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе" заявив заступник міністра закордонних справ України (2014) Данило Лубківський.

"Зараз ще завчасно робити якісь оцінки, чому відбувається та чи інша дія, хоча дуже багато зрозумілого є у цьому процесі. Я б виходив із того, що сьогодні переживає Узбекистан, Україна мала б бути зацікавлена у кількох компонентах у цій державі і в наших відносинах. Перше – це політична стабільність, другий момент – це демократичні практики, оскільки я впевнений, що Україна має обстоювати, впроваджувати і поширювати ідею про демократичні цінності. Для України важливо, щоб ці два компоненти були збережені в цій державі. А як розгортатимуться там події – треба буде чекати офіційних повідомлень, але вже сьогодні стає зрозуміло, що зараз відбувається процес підготовки до зміни влади", – заявив Лубківський.

Нагадаємо, узбецькі ЗМІ повідомили про смерть президента ще 4 дні тому, 29 серпня. Однак влада цього не підтверджувала, а 31 серпня прес-служба Карімова оприлюднила привітання Узбекистану із днем незалежності від його імені.

У суботу, 27 серпня, лідера Узбекистану доправили до лікарні, у нього стався крововилив у мозок.

Попередній матеріал
ЗМІ отримали підтвердження від влади Узбекистану про смерть Карімова
Наступний матеріал
Дочка Карімова: Президент Узбекистану помер

Журналіст: У рідному місті Карімова прокладаються нові дороги, всі очікують на офіційну заяву

ЗМІ отримали підтвердження від влади Узбекистану про смерть Карімова