Лівійські повстанці штурмують Сирт

  Лівійські повстанці штурмують Сирт. Рідне місто Муамара Каддафі сили опозиції намагаються взяти під контроль кілька тижнів поспіль, припускають, що саме там переховується полковник та члени його родини. Раніше сили Перехідної національної ради Лівії заявиляли, що захопили центр Бені-Валіда. В місті точаться бої, повстанці намагаються подолати спротив лояльних до Каддафі військових і взяти населений пункт під цілковитий контроль.

  Прапор у центрі Бені-Валіда підняли бійці, лояльні до Перехідної національної ради Лівії. Атака з південно-західного напрямку була успішною, й впродовж кількох годин повстанці зайняли більшу частину міста. Та попри це військові Каддафі продовжують чинити запеклий опір. Бої в Бені-Валіді йдуть за кожну будівлю.

  В Триполі керівники загонів Перехідної національної ради підтвердили інформацію про арешт сина Муаммара Каддафі - Мутассима. Повстанці затримали його поблизу Сирта на минулому тижні. Військовий пояснив - нова лівійська влада тримає інформацію про місцеперебування Мутассима Каддафі в таємниці, оскільки прибічники колишнього правлячого режиму можуть спробувати викрасти його.

  Абдулла Накер, голова революційної ради Триполі: "Мутассима арештував один з підзвітних мені польових командирів. Його затримання є стовідсотковим фактом. Але з міркувань безпеки зараз ми не можемо надати більш детальну інформацію. Коли повстанці в Триполі заарештували іншого сина Каддафі - Мухаммеда -вороги змогли звільнити його. Не хочемо, щоби це сталося й з Мутассимом".

  Прибічники нової лівійської влади вже знеслИ більшу частину колишньої резиденції Муаммара Каддафі Баб-аль-Азізія. Члени перехідної національної ради розповідають, що на місці комплексу посадять міський парк. Великий внутрішній двір резиденції, де Каддафі колись виступав з промовами до народу, мешканці Триполі вже перетворили на ринок домашніх тварин.

  Олександр Войтко, "5 канал" 

  Попередній матеріал
  Кількість бідних в Україні після економічної кризи зменшилась
  Наступний матеріал
  Масова бійка футбольних фанів у Запоріжжі [відео]
  Теги: