Кількість бідних в Україні після економічної кризи зменшилась

  Кількість бідних в Україні після економічної кризи 2008-2009 років зменшилась. На один відсоток. Такі дані дослідження Інституту демографії і соціальних досліджень імені Птухи НАН України. За ними, рівень відносної бідності знизився з двадцяти п`яти до двадцяти чотирьох відсотків. Його падіння фахівці пов`язують із тим, що держава в роки кризи залишила всі державні гарантії на попередньому рівні.

  При цьому значно знизилася кількість людей із середнім прибутком. За даними дослідження, кожна четверта сім`я з дитиною є бідною. Зокрема, високий рівень матеріальної скрути спостерігається у сім`ях із двома дітьми та багатодітних родинах. Разом з тим, за даними соціальної служби Центру Разумкова, за останні три роки на півтора відсотка зросла кількість людей, які ледь зводять кінці з кінцями.

  Мийхайло Міщенко, заступник директора соціологічної служби Центру Разумкова: "У злиденності у нашій країні  жіноче обличчя, 62% тих кого можна назівати злиденними це жінки, серед злиденних лише 14 % мають вищу освіту, а серед бідних 26% ".

  Людмила Черенько, Інститут демогарфії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи НАН України: "Ми правгнемо до зниження показника відносної бідності для чого? Для того, щоб бідним на фоні середніх суспільних показників жилося краще, але нажаль не бідним стало жити краще, а зсунулися середні суспільні стандарти вони знилися".

  Попередній матеріал
  Луганські правоохоронці заперечили чутки про безконвойну прогулянку Ландіка
  Наступний матеріал
  Лівійські повстанці штурмують Сирт
  Теги: