Лівійська армія завдала нових повітряних ударів

  Нових повітряних ударів по місту Уджала - завдала лівійська армія. Повстанці відступили із міста Рас-Лануф і перегруповуються на узбережжі.
  Лідер опозиції Мустафа Джаліль - просить у міжнародної спільноти  - не лише заборонити польоти над територією країни, а й обмежити пересування морем у регіоні. Останніми днями - повстанців обстрілювали ракетами із кораблів. Тим часом Муаммар Каддафі хизується останніми успіхами в боях з прибічниками опозиції.

   Центр Ез-Завії - під контролем армійців. На головній площі - мітинг на підтримку Муаммара Каддафі. Сусідні вулиці - порожні, завалені уламками зруйнованих будівель. Така картина постала перед очами журналістів, що першими потрапили до міста. Та на зйомках державного телебачення Лівії - лише парадні кадри.

  В столиці Лівії - спокійно. Мітинг проти Каддафі, запланований після п`ятничної молитви, навіть не встиг розпочатися. Його розігнали сльозогінним газом. Про це інформаційним агенціям розповідають свідки - адже роботу журналістів у Триполі обмежують.

  Лишень у Бенгазі - з усіх міст, ще на початку тижня підконтрольних опозиції, - у пєятницю відбулася велика акція протесту. На вулиці вийшли 15 тисяч людей - попри заборони та погрози із Триполі.

  Попередній матеріал
  Цунамі дісталося американського узбережжя
  Наступний матеріал
  Сутички біля італійського Сенату у Римі
  Теги: