Лівія: війська Каддафі втрачають переваги у простистоянні

  Лівійські повстанці - відбили ще одне місто - від провладних військ Каддафі. Брега тепер - теж під контролем опозиції. Влада Лівії - продовжує втрачати переваги у військовому протистоянні. Раніше, рідне місто Муаммара Каддафі - Сирт - обстріляли війська міжнародної коаліції.
  Державне телебачення Лівії повідомило, що пошкоджень зазнали як військові, так і цивільні будівлі. Цієї ночі - бомбардували також Себху, на південному заході країни. Там розташована база армії Каддафі, а саме місто  - є стратегічним транспортним вузлом. Уряд Лівії заявляє, що його армія відступає без бою і дотримується угоди про припинення вогню. Кореспонденти BBC повідомляють, що лояльні до Каддафі військові - припинили обстріл Місурати. Це місто зараз контролює опозиція. Напередодні французька авіація знищила поблизу нього 5 лівійських літаків і два бойових гелікоптери Мі-35.

  Мусса Ібрагім, речник уряду Лівії: "Лівійська армія не проводить жодних наступальних операцій. Наші військові без бою відступають на захід. Вони дотримуються угоди про припинення вогню. Міжнародна коаліція ж та повстанці завдають їм значних втрат".
  Попередній матеріал
  Масові акції протесту у Лондоні [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  Японська радіація дісталася США
  Теги: