Літак австралійської авіакомпанії вдруге за 4 дні здійснив аварійну посадку

  Вдруге за чотири дні аварійну посадку здійснив літак австралійської авіакомпанії "Кантас". В повітрі у "Боїнга" відкрився люк шассі. Постраждалих немає. Пасажири зазнали лише моральних травм - на борту спалахнула паніка, яку вдалося вгамувати екіпажу. Пілоти екстрено посадили лайнер у аеропорту міста Аделаїда.
  Незадовго до інциденту керівництво авіакомпанії запевняло у цілковитій безпеці своїх польотів. Спеціальну прес-конференцію скликали через аварійне приземлення у п`ятницю. "Боїнг" авіакомпанії "Кантас" летів у Мельбурн, але змушений був сісти на Філіппінах через триметрову пробоїну в борту. Людських жертв вдалося уникнути. За головною версією, причиною пробоїни став кисневий балон, який вибухнув під час польоту. Нинішній інцидент керівництво авіакомпанії поки не прокоментувало.

  Невіл Блітт, представник служби транспортної безпеки Австралії: "Балон номер чотири у літаку відсутній. Він був розташований у задній частині лайнера. Всередині, поблизу пробоїни, ми знайшли різні уламки. Серед них були і уламки кисневого балона".
  Попередній матеріал
  В Україні можливо подорожчає оковита (РЕПОРТАЖ)
  Наступний матеріал
  В Україну завітав Нік Вуджисік
  Теги:
  Loading...