Фото liga.net

Лідери G7закликали Росію припинити підтримувати бойовиків на Сході України

  Лідери "Групи семи" закликали Росію припинити підтримувати сепаратистів, які діють на Сході України, та використати свій вплив для деескалації ситуації.

  "На жаль, Росія не змінила свій курс. Цього тижня ми анонсували додаткові скоординовані санкції проти Росії, включаючи санкції проти окремих компаній, що діють в ключових секторах російської економіки. Ми впевнені, що ці заходи обов'язкові для того, щоб показати російському керівництву необхідність припинення підтримки сепаратистів у східній Україні", - сказано в спільній заяві лідерів G7, опублікованій на сайті британського уряду.

  "У Росії досізалишається шанс стати на шлях деескалації, який би привів до зняття санкцій. Однак якщо Росія не зробить цього, ми готові збільшити ціну, яку вона заплатить за свої ворожі дії", - зазначили лідери "Великої сімки".

  Лідери "Великої сімки" також зазначають, що ця "трагедія повинна стати переломним моментом конфлікту, змусивши Росію припинити незаконну підтримку збройних формувань в Україні, забезпечити безпеку державного кордону з Україною і зупинити зрослі міжкордонних потоки озброєння, техніки та військових для того, щоб досягти якнайшвидших і відчутних результатів деескалації конфлікту ", - сказано в спільній заяві.

  Попередній матеріал
  Виборчу кампанію на парламентських виборах скоротять до 45 днів
  Наступний матеріал
  День у ВР - нардепи підтримали Яценюка і бюджет, але відклали питання ГТС
  Теги:
  Loading...