5.ua

Лавров: США заявляють, що між Москвою і Києвом є конфлікт - це нас не влаштовує

  Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що пропозиція США по врегулюванню української кризи не влаштовує Росію, оскільки американці говорять про "наявність нібито конфлікту між Москвою і Києвом".

  "Держсекретар США Джон Керрі передав мені документ…, в якому ми знайшли концепцію, яка нас ніби не дуже влаштовує, тому що все сформульовано в руслі нібито наявності конфлікту між Росією та Україною", - заявив Лавров під час зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним, передає Інтерфакс.

  В зв'язку з цим МЗС разом із Радою Безпеки РФ підготували свої "зустрічні пропозиції" щодо України.

  Дипломат також сказав, що Керрі відмовився їхати до Росії, не зважаючи на запрошення Кремля.

  Як повідомив Лавров, Керрі запропонували приїхати до Москви і він нібито збирався сьогодні дати свою згоду. "Однак в суботу він зателефонував мені і повідомив, що поки відкладе поїздку, оскільки в Вашингтоні з‘явився новий документ, який він мені вчора переслав и який ми проаналізували. Відверто кажучи, у нас дуже багато питань у зв’язку в цим виникає", - заявив російський міністр.

  Нагадаємо, 8 березня Керрі в телефонній розмові з Лавровим попередив, що дипломатичні шляхи розв‘язання кризи в Україні скоро можуть вичерпатися, якщо Росія і далі буде розширювати воєнну присутність в Криму або інших регіонах України.

  Фото: Сергей Киселев/ Коммерсантъ

  Попередній матеріал
  Порошенко: Рада Європи зробить потужний внесок в зупинення агресії в Криму
  Наступний матеріал
  З 11 березня Межигір'я тимчасово буде закрито для вільного відвідування
  Теги:
  Loading...