5.ua

Порошенко: Рада Європи зробить потужний внесок в зупинення агресії в Криму

  Про це заявив співголова Комітету парламентського співробітництва між Україною та ЄС Петро Порошенко під час зустрічі з Генеральним секретарем Ради Європи, Міністром закордонних справ Австрії та головою комітету міністрів закордонних справ Ради Європи. 

   В ході зустрічі сторони обговорили питання координації дій Ради Європи і України щодо збереження  суверенітету  та територіальної цілісності України. Петро Порошенко наголосив на необхідності негайного застосування усіх міжнародно-правових механізмів для мирного врегулювання ситуації в Криму, оскільки відлік часу до «гарячого протистояння» йде на години. «Негайне створення моніторингової місії під егідою Ради Європи дозволить отримати достеменну інформацію о ситуації в АР Крим, а також дасть можливість чітко координувати дії на півострові», - зазначив він.

  Також Порошенко переконаний, що в Криму має відбутися не деескалація конфлікту, а де-окупація української території. «Рішення щодо введення військ на територію України незаконне і має бути негайно скасовано. Усі іноземні війська, які зараз присутні в Криму мають бути повернуті в місця своєї дислокації. Демократія в Криму має встановлюватися не на російських багнетах», - наголосив Петро Порошенко. 

  Міністр закордонних справ Австрії, голова комітету міністрів закордонних справ Ради Європи Себастьян Курц підтвердив готовність винесення кримського питання на найближчу Раду міністрів закордонних справ Ради Європи, для невідкладного позачергового обговорення. 

  фото 5.ua 

   

   

  Попередній матеріал
  У кримчан масово відбирають українські паспорти
  Наступний матеріал
  Лавров: США заявляють, що між Москвою і Києвом є конфлікт - це нас не влаштовує
  Теги:
  Loading...