Лавров: РФ не розриватиме з Україною торговельних відносин, якщо та підпише Угоду про асоціацію з ЄС

  Росія не розриватиме з Україною торговельних відносин, якщо та підпише Угоду про асоціацію з ЄС. Але й додатковий пільг Києву чекати не слід. Про таке заявив міністр закордонних справ федерації Сергій Лавров на засіданні підкомітету  з міжнародної співпраці у Ростові на Дону.  

   

  Сергій Лавров, міністр закордонних справ: «Если это соглашение будет подписано, и Украина начнет выполнять соответствующие обязательства, в частности, в том, что касается либерализации торгового режима с Евросоюзом. Мы будем вынуждены вводить те меры защиты, которые предусмотрены в рамках договора СНГ о зоне свободной торговли. Ни о каком запрете на поставку товаров с территории Украины речь не пойдет, но льготы прекратят свое действие».

  Участь у зібранні взяв і голова українського зовнішньополітичного  відомства. Леоніда Кожару насамперед  турбувала доля двох українців: рибалки Олександра Федоровича, якого Росія відмовляється віддавати Батьківщині, - та заарештованого у Мурманську кока Руслана Якушева з судна «Арктік Санрайз». Коментуючи ситуацію, російський міністр відповів, що акцію активісти «Грінпіс» запланували заздалегідь і знали, кого будуть фотографувати. Тепер же мають дочекатись результатів слідства.

  Попередній матеріал
  Японський скульптор створює композиції з молочної пінки
  Наступний матеріал
  Лавров: Асоціація з ЄС не розірве торговельні відносини України з РФ [відео]
  Теги: