5.ua

Лавров: Асоціація з ЄС не розірве торговельні відносини України з РФ [відео]

  Росія не розриватиме з Україною торговельних відносин, якщо та підпише Угоду про асоціацію з ЄС. Але й додаткових пільг Києву чекати не слід. Про таке заявив міністр закордонних справ федерації Сергій Лавров на засіданні підкомітету з міжнародної співпраці у Ростові на Дону. 

  Сергій Лавров, міністр закордонних справ: "Если это соглашение будет подписано, и Украина начнет выполнять соответствующие обязательства, в частности, в том, что касается либерализации торгового режима с Евросоюзом мы будем вынуждены вводить те меры защиты, которые предусмотрены в рамках договора СНГ о зоне свободной торговли. Ни о каком запрете на поставку товаров с территории Украины речь не пойдет, но льготы прекратят свое действие".

  Участь у зібранні взяв і голова українського зовнішньополітичного відомства. Леоніда Кожару насамперед турбувала доля двох українців: рибалки Олександра Федоровича, якого Росія відмовляється віддавати Батьківщині, та заарештованого у Мурманську кока Руслана Якушева з судна "Арктік Санрайз". Коментуючи ситуацію, російський міністр відповів, що акцію активісти Грінпіс запланували заздалегідь і знали, кого будуть фотографувати. Тепер мають дочекатись результатів слідства. 

  Попередній матеріал
  Лавров: РФ не розриватиме з Україною торговельних відносин, якщо та підпише Угоду про асоціацію з ЄС
  Наступний матеріал
  У Британії вирує потужний шторм "Святий Іуда"