Фото lifedon.com.ua

Лавров: проводити вибори в Україні, коли проти населення використовується армія – незвично

  Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що проведення в Україні президентських виборів одночасно з антитерористичною операцією на Сході країни – щонайменше незвично.


  "Проводити вибори в ситуаці , коли армія використовується проти частини населення - досить незвично. Це все-таки не Афганістан, де йде війна, і, тим не менш, відбулися вибори", - заявив російський дипломат під час прес-конференції у Відні.

  Лавров заявив, що відсутність насильства є одним із критеріїв, за якими Росія буде судити про легітимність президентських виборів. За його словами, першим кроком до деескалації конфлікту має бути "наказ про припинення використання української армії та національної гвардії для придушення протестів".

  Міністр також назвав нелогічним проведення виборів президента до того , як завершиться конституційна реформа, оскільки виборець не знатиме, які повноваження в результаті отримає кандидат.

  Вибори Президента України назначені на 25 травня. Раніше сьогодні голова МЗС Великобританії Вільям Хейг, який також знаходиться у Відні, заявив, що Росія намагається зірвати президентські вибори.

  Як заявив Хейг під час свого виступу у Відні, куди він прибув для участі в нараді Ради Європи, український народ має право обрати президента в ході вільних, демократичних виборів.

  Раніше повідомлялося, що на цьому засіданні сьогодні разом перебуватимуть керівники зовнішньополітичних відомств Росії та України Сергій Лавров і Андрій Дещиця.
  Попередній матеріал
  На Вінниччині зупинено мікроавтобус в якому перевозили зброю та боєприпаси
  Наступний матеріал
  Верховна Рада прирівняла учасників АТО до учасників бойових дій
  Теги:
  Loading...