ЛАН запроваджує суворі економічні санкції проти Сирії

  Ліга арабських націй запроваджує суворі економічні санкції проти Сирії. Таке рішення на екстреному засіданні організації ухвалили більшістю голосів. Сирійська влада вже назвала санкції - зрадою.

  Економічна блокада - у відповідь на продовження кровопролиття у Сирії. В Каїрі на екстреному засіданні Ліги арабських націй керівники держав-учасниць погодилися запровадити економічні санкції. За проголосували дев`ятнадцять з двадцяти двох делегатів. Утрималися лише найближчі сусіди Сирії - Ліван та Ірак. У Лізі сподіваються - блокада примусить припинити криваві заворушення. Санкції передбачають замороження фінансових операцій з Сирійським центробанком, а також рахунків сирійських можновладців. Ще учасники Ліги припинять інвестувати в економіку Сирії, а усі поточні проекти - заморозять. 

  Генеральний секретар Ліги арабських націй, Набіл Ель-Арабі: "Зараз необхідне перемир`я, припинення насильства, треба зупинити кровопролиття".  

  Хамад Бін Джасім Аль-Тані, прем`єр-міністр Катару: "Ми сподівалися, що до санкцій не дІйде. Всі наші рішення будуть виконані негайно".

  Зрадою - називають рішення Ліги арабських націй у Сирії. Мешканці найбільших міст вийшли на вулиці -виступати проти організації та висловити підтримку режиму Башара Асада.  

  Перший протестувальник: "Ми зібралися усім містом, ми проти рішень Арабської ліги. Де вони були, коли нападали на Газу та Лівію, чи на Ліван? Чому тоді Арабська ліга не збиралася? Тепер вони гуртуються проти Сирії?"

  Другий, протестувальник: "Вони збираються проти Сирії! Нас не дивує їхнє рішення. Вони всі - зрадники".

  Ліга арабських націй запровадила проти Сирії санкції після того, як це зробили країни Європи та Сполучені Штати. Попри це збройний конфлікт у країні  - триває. Від початку року у заворушеннях у країні загинули понад три з половиною тисячі людей.

  "5 канал"

  Попередній матеріал
  Парламентські вибори в Єгипті
  Наступний матеріал
  До Данненбергу прибув потяг з переробленими ядерними відходами
  Теги: