Китайська молодь масово вдається до пластичної хірургії із кар`єрних міркувань [відео]

  Пластичними операціями намагаються збільшити свої шанси на ринку праці китайські випускники. Дедалі більше молоді в країні лягає під ніж, сподіваючись на успішну кар`єру.

  Китайський кодекс праці не забороняє дискримінацію за зовнішнім виглядом. Відтак, багато роботодавців відкрито вимагають дані про зріст, вагу та інші фізичні показники. Також багато хто просить додавати до резюме фотокартку.

  Цон Цун, студентка: "Гадаю, якщо ти симпатичний, то маєш більше можливостей. Ти більше подобаєшся людям".

  Аманда Онг, керівник клініки "Біоскор": "Конкуренція на ринку праці зараз дуже велика. Окрім вищої освіти, враховуються багато речей. На жаль - і зовнішність. Тож, багато студентів намагаються виокремити себе серед інших".

  За словами пластичних лікарів, більшіть китайців намагаються надати своїй зовнішності європейських рис. Особливою популярністю користуються розширення очей та збільшення носа. Коштують подібні операції близько двох з половиною тисяч доларів.

  Аманда Онг, керівник клініки "Біоскор": "Китайці завжди прагнули бути схожими на європейців. Тож, зараз дуже популярні імпланти у ніс та підборіддя. Ну і кожен хоче зробити очі ширшими. Дівчата ж - щоби додати жіночності - зменшують щелепи".

  Зробити пластичну операцію можна або у лікарні, або у салоні краси. Різниця - у вартості послуг. І результатом клієнти залишаються задоволені далеко не завжди.

  Дон Ян, студентка: "Перша ін`єкція перетворила мене на персонажа стрічки "Аватар". Шкода, що я пішла не у лікарню, а у дешевий модний салон".

  За популярністю пластичної хірургії Китай посідає третю сходинку за Сполученими Штатами та Бразилією. Щороку в Піднебесній роблять близько півтора мільйона офіційних пластичних операцій. Ще майже стільки - проводять нелегально.

  Дмитро Яковенко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Ріо-де-Жанейро паралізоване через страйк транспортників
  Наступний матеріал
  Британія погрожує штурмом посольству Еквадору - вимагають видати Ассанжа
  Теги: