Британія погрожує штурмом посольству Еквадору - вимагають видати Ассанжа

  Про можливість штурму еквадорського посольства в Лондоні заявив уряд Великої Британії. Його проведуть, якщо дипломати не видадуть засновника "Вікілікс" - Джуліана Ассанжа. Про це повідомив міністр закордонних справ Еквадору.
  За його словами, амбасада отримала письмове повідомлення, що британська влада зобов`язана екстрадувати Ассанжа до Швеції, де його звинувачують у сексуальних злочинах. Для цього Лондон може анулювати дипломатичний статус посольства й силою увійти до нього. До будівлі амбасади вже почали прибувати посилені загони поліції. Еквадор рішуче відкинув погрози Великої Британії й заявив, що не видасть Ассанжа до ухвалення остаточного рішення про надання йому політичного притулку. Його мають оприлюднити близько 15-ї за Києвом. Нагадаємо, заснований Ассанжем сайт "Вікілікс" опублікував сотні тисяч таємних документів з міжнародного дипломатичного листування. 

  Рікардо Патіно, міністр закордонних справ Еквадору: "Ми рішуче відкидаємо погрози Великої Британії. Еквадор не є британською колонією, і часи колоніалізму далеко в минулому. Еквадорський уряд оприлюднить свій висновок щодо надання Джуліану Ассанжу політичного притулку за будь-якої ситуації".
  Попередній матеріал
  Китайська молодь масово вдається до пластичної хірургії із кар`єрних міркувань [відео]
  Наступний матеріал
  У Пакистані терористи напали на авіабазу - є загиблі
  Теги: