Китай та Росія критикували США у Давосі

  Порцію критики від Китаю і Росії отримали Сполучені Штати у Давосі. Саме у бік США кивають обидва прем`єри, коли говорять про світову фінансову кризу. На форумі у Швейцарії - вони говорили про те, як уникнути подальшого падіння економіки.

  Чільник російського уряду назвав сучасну ситуацію "ідеальним штормом" - коли різні несприятливі фактори збігаються у часі і приводять катастрофічних результатів.

  Володимир Путін закликав до активнішого втручання у фінансові ринки, однак зауважив, що в його країні владі не вдалося захистити підприємців від кризи. Його китайський колега був трохи оптимістичнішим. Вен Дзябао хоч і визнає вплив кризи на свою країну, однак сподівається на значний, у порівнянні з рештою світу, ріст китайської економіки.

  Вен Дзябао, прем`єр-міністр Китаю: "Щиро кажучи, вплив світової фінансової кризи на Китай дуже великий. Минулого року наша економіка виросла на 9 відсотків. Однак, якщо брати лише останній квартал, то цифри значно скромніші - менше 7 відсотків. Наша мета у 2009-му - 8 відсотків. Це можливо. Втім, доведеться важко працювати".

  Попередній матеріал
  Найповніший документальний збірник щодо битви під Крутами презентували у Києві
  Наступний матеріал
  ЄС: ХАМАС може увійти до майбутнього уряду Палестини
  Теги:
  Loading...