Кубинці готуються економити у наступному році

  Кубинці готуються економити у наступному році. Президент Рауль Кастро виступив перед Парламентом і закликав не очікувати надто багато у 2009-му, водночас заспокоїв - забезпечення речима першої необхідності залишиться на тому ж рівні.
  Кубинаська економіка за минулий рік виросла на майже 4 з половиною відсотки. Утім, це уполовину менше, ніж сподівалися. Країна витратила майже на 7 відсотків більше, ніж заробила. Цьогоріч "острів свободи" сильно опостраждав від кількох ураганів. Світова фінансова криза також на оминула кубинську економіку. Однак високопосадовці не втрачають оптимізму - адже минулого року Кубу відвідала рекордна кількість туристів - майже 2 з половиною мільйони.

  Рауль Кастро, президент Куби: "З-поміж іншого, ми вирішили скоротити на 50 відсотків бюджет закордонних подорожей для держслужбовців. Ми повинні стати реалістами і пристосувати наші мрії до дійсності. А на практиці це означає - дотримуватися соціалістичного принципу - хто як працює, той так і отримує. Усі надлишки повинні бути обмеженими, однак доступ до найважливішого - освіта, медичне обслуговування та соціальні гарантії - залишиться".
  Попередній матеріал
  Ізраїль атакував приміщення офіційних установ у Секторі Ґаза (РОЗШИРЕНО)
  Наступний матеріал
  Напруженість у Секторі Ґаза перекинулася і на Західний берег річки Йордан
  Теги:
  Loading...