лайнер з США на Кубу 5.ua

Круїзний лайнер зі США вперше прибув у порт столиці Куби

Зустрічали американський круїзний лайнер сотні кубинців, і не лише ті, чиї родичі приплили морем до Гавани, а й ті, хто радіє черговому знаку потепління відносин між двома країнами

Лайнер "Адонія" може вмістити понад 700 пасажирів. Круїзи стали можливими після 22 квітня, коли Куба послабила один зі своїх законів, що забороняв пересуватися морем уродженим кубинцям. Після протестів американців, народжених на Кубі, цю норму було скасовано.

Компанія-оператор обіцяє, що рейси будуть регулярними. Лайнер курсуватиме щотижня з Маямі до Гавани. Вартість семиденного круїзу починається від 1800 доларів США.

"Хочемо подякувати адміністрації президента Обами, а також владі Куби, які зробили такі круїзи реальністю. Ми дуже щасливі прибути сюди", - зазначив головний виконавчий директор компанії-оператора Арнольд Дональд.

"Сподіваюся, це лише перший із багатьох подібних круїзів. Крига скресла і тепер ми рухаємося вперед. Ми, кубинці, дуже щасливі", - говорять мешканці Гавани.

Як повідомляв 5.ua, у березні президент США Барак Обама здійснив історичний візит на Кубу.

Нагадаємо, у вересні влада США скасувала деякі обмеження щодо Куби у сфері торгівлі, подорожей та зв'язку, а Гавана призначила свого першого за 54 роки посла у США.

Попередній матеріал
В Туреччині парламент схвалив скандальне рішення про зняття депутатської недоторканності
Наступний матеріал
До Молдови увійшла велика колона бронетехніки НАТО
Теги:
Loading...