Кремль: війська на кордоні з Україною – це посилення охорони

  Москва заявляє, що посилення військового угрупування на кордоні з Україною пов‘язана із тим, що почастішали випадки порушень.


  Як заявив прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков, рішення про відправку військ приймалося кілька тижнів тому і було підтримано європейськими лідерами.

  "Ми здивовані подібними заявами про нібито концентрації російських військ на кордоні з Україною. У даному випадку мова йде не про якусь концентрації військ, а про заходи щодо посилення охорони кордонів Російської Федерації, причому заходи, які приймаються за прямою вказівкою президента РФ Володимира Путіна ", - сказав Пєсков.
  У Кремля підкреслили, що заходи на російсько-українському кордоні приймаються "у зв'язку з тим, що значно почастішали випадки її порушень, у тому числі і військовою технікою".

  Нагадаємо, напередодні генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен заявив, що було зафіксовано посилення військового контингенту РФ біля східного кордону України. За даними Альянсу, щонайменше кілька тисяч нових російських військових підійшли до кордону.
  Попередній матеріал
  Український тенісист потрапив до "основи" Вімблдонського турніру
  Наступний матеріал
  Економічні експерти очікують економічного зростання в Україні у наступному році