Економічні експерти очікують економічного зростання в Україні у наступному році

  За висновками економічних експертів перші позитивні сигнали у вигляді відновлення економічного зростання української економіки очікуються вже у наступному році.  
  Про це повідомили у Мінекономрозвитку.

  "Економічне зростання у 2015 році за базовим сценарієм прогнозується на рівні 1,7%, яке головним чином відбуватиметься за рахунок поступового відновлення позитивної динаміки розвитку в усіх трьох складових попиту (споживчому, інвестиційному, зовнішньому)", - повідомила відомства Валерія Войтенко.

  При цьому вона підкреслила, що безумовно, для досягнення такого зростання необхідно докласти значних зусиль.

  Про це йшлося на зустрічі представників Міністерства економічного розвитку і торгівлі України з експертами світових експертних гігантів Morgan Stanley, Pine River, Mangart, Bluecrest та EMSO Partners, на якої зокрема було обговорено поточну ситуації в економіці країни, прогнозні оцінки на короткострокову перспективу, а також можливі ризики прогнозу.

  "За підсумком І кварталу 2014 року порівняно з відповідним періодом попереднього року обсяг реального ВВП зменшився на 1,1%, що зумовлено пригніченою виробничою, інвестиційною та експортною активністю в країні", – зазначила Валерія Войтенко.

  За її словами, при цьому, як і у попередньому році, фактично єдиним чинником підтримки економічної активності виступав внутрішній споживчий попит, але існуючі структурні диспропорції в економіці послаблюють його позитивний вплив. Крім того, було зазначено, що прогнозні макропоказники обговорюються з експертами різних міжнародних організацій, у т.ч. в рамках проведення робочих консультацій з МВФ.
  Попередній матеріал
  Кремль: війська на кордоні з Україною – це посилення охорони
  Наступний матеріал
  На центральній площі Житомира відбувся офіцерський бал