Країни ЄС запровадили нові санкції проти Білорусі

  Нові санкції проти Білорусі запровадив Євросоюз. До чорного списку осіб, яким заборонений в`їзд на територію Євросоюзу, додали ще 12 прізвищ. Їхні рахунки в європейських банках - заморозили.
  Усіх звинувачують у причетності до порушення прав людини в Білорусі. Санкції до країни застосовують із січня минулого року. Євросоюз вдався до обмежень через розгон протестувальників, які вимагали спростувати результати президентських виборів. Олександр Лукашенко заявив: у відповідь на дії Європи - вживатиме відповідні заходи.

  Андрій Савіних, речник МЗС Білорусі: "Европейские политики находятся в плену конфликтного мышления, они остаются заложниками логики принуждения и шантажа. Мы вынуждены незамедлительно приступить к реализации комплекса мер реагирования. О такой возможности наши европейские партнеры были заранее поставлены в известность. В сегодняшних условиях белорусская сторона не видит необходимости в присутствии на территории Беларуси отозванных послов государств, проголосовавших за данное решение".
  Попередній матеріал
  У Малайзії неофіційно розпочався 2-й етап чемпіонату "Формули-1"
  Наступний матеріал
  Киянину загрожує 7 років тюрми за покупку в китайському інтернет-магазині
  Теги: