Киянину загрожує 7 років тюрми за покупку в китайському інтернет-магазині

  Купив брелок в інтернет-магазині - отримав повістку до суду. Сьогодні почався розгляд кримінальної справи Андрія Фенченка.
  28-річного киянина СБУ звинувачує у контрабанді спеціальних технічних засобів. Рік тому він замовив у китайському магазині приладів два брелоки до ключів з вбудованою відеокамерою, ліхтариком та складаним ножем. Товар затримали на митниці, тож Фенченко навіть не отримав його на руки. Нині його звинувачують за чотирма статтями кримінального кодексу. Максимальне покарання, яке йому загрожує, сім років тюрми. Під судом відбувся мітинг на підтримку звинуваченого. Окрім друзів прийшли люди, які потрапили в таку ж халепу. СБУ зацікавилося такими шпигунськими іграшками після змін до законодавства у 2010 році. Вже засуджено понад 100 осіб. 

  Кирило Міхо, адвокат Андрія Фенченка: "На сьогоднішній день вже дуже багато таких справ є в реєстрі судових справ, ви можете подивитись. Вже є вироки по аналогічним справам. На даний час благодаря Андрею проводиться в суспільстві обговорення цієї теми, оскільки ця тема вона важлива. Оскільки держава нам чітко не може вказати який саме пристрій, який засіб є СТЗ для негласного зняття інформації".
  Попередній матеріал
  Країни ЄС запровадили нові санкції проти Білорусі
  Наступний матеріал
  Прокуратура перевірить, чи законно "Беркут" розігнав студентську акцію протесту
  Теги: