http://www.calend.ru/

Країни Британської співдружності планують запровадити свій "шенген"

  Така модель є цілком імовірною, зважаючи на майбутнє світу після Brexit

  Організація за свободу пересування між країнами Британської співдружності домагається запровадження взаємного безвізу для громадян Великобританії, Канади, Нової Зеландії та Австралії. Про це повідомляє "Укрінформ".

  "Якщо Європейський Союз може дозволити собі вільне пересування для громадян 28 держав-членів, всі з яких мають різні культури, мови і традиції, немає жодних причин, які б перешкоджали ініціативі щодо запровадження вільного переміщення між Австралією, Канадою, Новою Зеландією та Об'єднаним Королівством", - вважає засновник Організації Джеймс Скіннер.

  За його словами, ця ініціатива "отримала значну підтримку" від депутатів і сенаторів в кожній з країн, які стверджують, що це принесе економічні і соціальні вигоди.

  "Однією з актуальних проблем, з якими зіткнувся ЄС, є міграція громадян з менш розвинених до процвітаючих країн для поліпшення якості життя, що спричиняє витік мізків для одних та надмірну імміграцію  для інших країн відповідно. Однак між Австралією, Канадою, Новою Зеландією і Великобританією ми б не побачили таких моделей міграції, оскільки всі ці країни характеризуються високим рівнем життя", - зазначив представник з країн Співдружності.

  Як повідомляється, відповідна ініціатива -  одна з багатьох у контексті майбутніх відносин Великобританії з Європою та рештою світу після Brexit.

  За результатами опитування, проведеного центром Essential, 31% австралійців побоюються угоди про вільну торгівлю через загрозу конкуренції з боку іноземних робітників, а 49% австралійців підтримують повну заборону мусульманської імміграції. 

  Зазначимо, що наразі Єврокомісія розглядає можливість оплати британцями шенгенської візи.

  Попередній матеріал
  Пентагон: Росія готова до застосування ядерної зброї більше, ніж за часів Холодної війни
  Наступний матеріал
  Польські виробники зброї планують взятися за озброєння України – Rzeczpospolita

  Братиславський процес: на саміт ЄС вперше за 43 роки не приїхали представники Британії

  Єврокомісія розглядає можливість оплати британцями шенгенської візи

  Єврокомісар з Німеччини допустив відмову британців від Brexit

  Британія заявляє, що не почне процедуру виходу із ЄС до кінця року