Лікарі
Лікарі Shutterstock

Кожні 17 секунд у Європі помирає один хворий на коронавірус – ВООЗ

  Читайте по-русски
  У регіоні від COVID-19 щодня гине 4,5 тисячі людей, а в деяких країнах медзаклади вже працюють на повну потужність, наголосили у ВООЗ

  Протягом листопада у Європі було виявлено більш як 4 мільйони випадків коронавірусу. Загалом у регіоні вже підтверджено 15,7 мільйона хворих та 355 тисяч летальних випадків. Про це в доповіді повідомив регіональний директор ВООЗ у Європі Ганс Клюґе.

  "На Європу припадає 28% усіх світових випадків захворювання і 26 відсотків смертей. У регіоні більш ніж 80% країн повідомляють про підвищені показники захворюваності за 14 днів (більш як 100 на 100 тисяч населення), при цьому майже третина країн повідомляє про дуже високі показники захворюваності за останні 14 днів, що перевищують 700 випадків на 100 тисяч населення", – наголосив посадовець.

  Клюґе зазначив, що за минулий тиждень у Європі зареєстрували більш як 29 тис. нових смертей від коронавірусу – це 17 летальних випадків щосекунди. Водночас за останні два тижні кількість смертей від COVID-19 у Європі зросла на 18%.

  За словами регіонального директора ВООЗ, системи охорони здоров'я у Європі стають дедалі більш завантаженими. Зокрема у Франції відділення інтенсивної терапії працюють на 95% уже протягом 10 днів, а у Швейцарії вони вже змушені працювати на повну потужність.

  Посадовець наголосив, що одним із шляхів зменшення кількості смертей від коронавірусу є зупинка поширення дезінформації та боротьба з запереченням пандемії.

  "Наразі у Європі від COVID-19 щодня гине в середньому 4,5 тисячі людей. А цього можна уникнути", – вважає Клюґе.

  Нагадаємо, Івано-Франківська центральна лікарня припинила приймати хворих на COVID-19 – медзакладу не вистачає кисню.

  Попередній матеріал
  Блогери заявили, що Офіс Зеленського та "ОПЗЖ" наймають тітушок для мітингів за однією схемою
  Наступний матеріал
  Затримали на кордоні: чиновнику з Угорщини заборонили в'їзд в Україну за втручання в місцеві вибори
  Loading...