Косовський поліцейський, поранений у сутичці на кордоні із Сербією, загинув

  Косовський поліцейський, поранений у сутичці на кордоні із Сербією, загинув. Ще один правоохоронець - лишається в лікарні.
  Поліція Приштини у понеділок ввечері намагалася взяти під контроль два пропускні пункти на півночі Косова. Цей регіон населений переважно сербами. Вони виступають проти нещодавньої заборони ввезення косоварами товарів з Белграда. Влада республіки пояснює заборону відповідним кроком Сербії, що не визнає косовської митної печатки, а значить і не дозволяє експорт із Косова. Поліція з Косова прибула на КПП з метою перекрити шлях товарам із Белграда в Приштину. Але  зазнала супротиву з боку місцевих сербів. Операція завершилася сутичками та перестрілкою. Поранені двоє поліцейських. Міжнародна спільнота - засудила ризиковану операцію косоварів. 

  Кармен ромеро, речниця НАТО: "Дуже важливо розв`язати ситуацію мирно. Питання митниці мають вирішуватися без насильства".

  Майя Косянчич, речниця Єврокомісії: "Ми вважаємо, що операція косовської влади не дала потрібних результатів. Її провели без попередньої консультації з Євросоюзом та міжнародною спільнотою. Тепер перед нами непросте завдання - повернутися до стану справ до загострення відносин".

  Попередній матеріал
  На Львівщині вшанували пам’ять загиблих у "Скнилівській трагедії"
  Наступний матеріал
  Велика Британія визнала опозиційний уряд Лівії
  Теги: