Коронавірус
Коронавірус vchasno.com

Коронавірус циркулював в Італії ще у вересні 2019 року – ЗМІ

  Читайте по-русски
  Про це свідчать антитіла до COVID-19 у зразках крові та ознаки вірусу у стічних водах

  Група науковців в Італії виявила антитіла до коронавірусу у крові, яку взяли ще у вересні 2019 року. Про це повідомляє Independent.

  Учені центру дослідження раку Fondazione IRCCS Istituto Nazionale dei Tumori проаналізували зразки крові 1000 безсимптомних людей, взяті в рамках дослідження захворювання на рак легенів, яке тривало з вересня 2019 року до березня 2020 року.

  У результаті дослідження антитіла до коронавірусу виявили у близько 11% людей. У 30% досліджуваних антитіла з'явилися у лютому 2020 року, а у 14% – у вересні 2019-го.

  На думку науковців, вірус поширювався в країні ще за місяць до першого офіційно зареєстрованого випадку. Про це також свідчать ознаки коронавірусу у стічних водах грудня 2019 року.

  "Це дослідження показує несподіване дуже раннє поширення SARS-CoV-2 серед безсимптомних людей в Італії за кілька місяців до того, як був ідентифікований перший пацієнт", – повідомляють науковці.

  Нагадаємо, Італія стала епіцентром поширення коронавірусу в Європі на початку пандемії. Там ще 10 березня 2020 року по всій території оголосили карантин.

  Попередній матеріал
  Поліція закрила майже 2500 закладів торгівлі за ці вихідні – працювали всупереч постанові Кабміну
  Наступний матеріал
  Нардеп від "ОПЗЖ" Вадим Рабінович отримав позитивний тест на COVID-19
  Loading...