instagram.com

Корольова відреагувала на заборону в'їзду в Україну

Співачка заявила, що Київ – це її "душа"

Співачка Наталя Корольова, якій заборонили в'їжджати в Україну, попросила вибачення у фанів за те, що її концерт у Києві не відбудеться, на своїй сторінці в мікроблозі Instagram

Вона розмістила фотографію документа, в якому вказується, що "громадянці Російської Федерації Н.Поривай" заборонено в'їзд в Україну строком на п'ять років".

"Сьогодні стався кричущий прецедент! В Україні депутати Верховної Ради відібрали у свого народу право вибору. 14 грудня в Палаці "Україна" повинен був відбутися мій концерт "Магія Л", всі квитки були розкуплені без реклами і афіш, я хотіла оголосити додатковий концерт, і тут все почалося з формулюванням: "заборонити в'їзд громадянці РФ Поривай Н., як людині, що своєю творчістю представляє загрозу для Української держави". Я за 25 років творчої діяльності багато бувальщин і брехні читала на свою адресу, але щоб пісні "Маленька країна", "Київський хлопчисько", "Ластівка", "Твій світ" представляли загрозу?" – написала Корольова.

Співачка наголосила: "Київ для мене не просто рідне місто, Київ – це моя душа! А найголовніше і важливе, Київ – це люди: добрі, гостинні, мудрі".

Вона також вибачилася перед українцями: "Вибачте мене, мої земляки! Я хотіла приїхати з концертом для Вас! З добром і миром у цей непростий час для України. Вибачте за те, що ви чекали нашої зустрічі, а я виявилася безсилою перед продажними брехливими і боягузливими людьми, які за моєю спиною підло й гидко засудили, засудили і розлучили нас з вами на довгих 5 років!".

Іnstagram / natellanatella

Як повідомляв 5.ua, СБУ заборонила Горбачову в'їзд в Україну на 5 років

Попередній матеріал
Бойовики "Ісламської держави" захопили півтисячі родин, щоб використати як живий щит – ООН
Наступний матеріал
"П'ятнична дурниця": Росія відповіла на заяву про продаж "Містралів" за $1

СБУ заборонила в'їзд в Україну російському диякону-пропагандисту, що співпрацював з "ДНР"

Польща через "загрозу нацбезпеці" заборонила в'їзд українському гурту – Україна відповіла

СБУ заборонила в'їзд в Україну представникам військово-промислового комплексу РФ

СБУ заборонила в'їзд в Україну московському священику

СБУ попрощалася з російським журналістом Кушанашвілі

Кушанашвілі назвав інтерв'ю Life News "монтажною склейкою" і оголосив себе "патріотом України"