Фото mediananny.com

Кушанашвілі назвав інтерв'ю Life News "монтажною склейкою" і оголосив себе "патріотом України"

  Медіахолдинг "Вести" очікує від СБУ офіційного пояснення причин заборони в'їзду в Україну Отару Кушанашвілі

  Російський ведучий Отар Кушанашвілі, якому Служба безпеки заборонила в'їзд в країну через різкі висловлювання в бік України, спростовує свої заяви в інтерв'ю Life News, називаючи їх змонтованими. Про це повідомляє прес-служба медіахолдингу "Вести Украина". 

  "Це чистої води монтажна склейка. Я переконаний, що це був монтаж. Я б знаходив цю ситуацію комічною, якби не піддавався критиці та переслідуванням за свої висловлювання про Україну в Росії. Незважаючи на те, що мене записали у вороги України, я залишаюся її патріотом. Якщо я до вас не доїду, це не змінить мого ставлення до України. Я завжди залишуся патріотом України", - зазначив він в коментарі "Радіо Вести". 

  Медіахолдинг, у свою чергу, вимагає від СБУ пояснити причини, через що їхньому співробітнику заборонили в'їзд в Україну. Про це повідомила глава медіахолдингу "Вести Украина" Ольга Семченко. "Ми чекаємо офіційного роз'яснення позиції СБУ про причини заборони в'їзду в Україну Кушанашвілі", - заявила вона.

  Семченко додала: "Парадокс і абсурдність ситуації полягає в тому, що в Україні Отара Кушанашвілі звинувачують в проросійських поглядах, у той час як в РФ - в проукраїнських. Саме тому в п'ятницю, 25 березня, журналіст був звільнений з радіостанції "Спорт ФМ". Йому не дали допрацювати останній тиждень за контрактом". 

  Нагадаємо, СБУ на три роки заборонила в'їзд в Україну скандально відомому російському журналісту та телеведучому Отару Кушанашвілі, який різко висловлювався про Україну.

  Попередній матеріал
  У Києві починається гра між збірними України та Уельсу
  Наступний матеріал
  Кількість жертв теракту в пакистанському парку розваг зросла до 70, більшість із них діти
  Теги:
  Loading...

  Присвячується газеті "Вєсти": зомбі-парад" вулицями Києва

  Екс-редактору "Вєстєй" призначили заставу у 13 разів меншу, ніж просила прокуратура

  Прокуратура вимагає для колишнього головреда "Вєстєй" заставу у 17,8 млн грн

  Люди почали забувати про те, як "Вєсті" писали про "повій, які переселились на Майдан" - Чепура

  СБУ обшукує редакцію газети "Вєсті"

  5 канал - трансляція наживо