Конкурс військових льотчиків в окупованому Криму: Росія перекинула на півострів Су-24 і "Термінатори"

  Бомбардувальник Су-24М та два вертольоти Мі-8АМТШ "Термінатор" перебазовані з Центрального військового округу РФ на територію окупованого Криму

  Прокремлівські ЗМІ повідомляють, що бомбардувальники перебазували для участі у всеросійському етапі конкурсу льотної виучки "Авіадартс-2016", передає УНІАН.

  "Для участі в Крим перебазовано льотний склад і техніку Центрального військового округу: модернізований бомбардувальник Су-24М і два вертольоти Мі-8АМТШ. Літак здійснив переліт з авіабази Шагол, подолавши понад 3 тис. кілометрів, а вертольоти – з аеродрому в Новосибірській області, подолали близько 4 тис. км, зробивши шість посадок на дозаправку", – йдеться в повідомленні.

  Відзначається, що в конкурсі братимуть участь кращі російські екіпажі.

  "Льотчики продемонструють майстерність на штурмовиках Су-25, бомбардувальниках Су-24, вертольотах Мі-24 і Мі-8. Учасникам конкурсу потрібно знищувати пересувний командний пункт, загін крилатих ракет на старті, роту середніх танків на марші", – додають у повідомленні.

  Всеросійський етап конкурсу льотної виучки "Авіадартс-2016" пройде під Феодосією в анексованому Росією Криму з 25 травня по 8 червня.

  Нагадаємо, у лютому 2016 року РФ перекинула в окупований Крим військові літаки і техніку для проведення навчань в акваторіях Чорного й Азовського морів.

  Попередній матеріал
  Луценко попросив документально підкріпити заяви про перешкоджання слідству – адвокат родин Небесної Сотні
  Наступний матеріал
  Міністерства внутрішніх справ країн ЄС можуть затримати процес скасування віз для України – Огризко