Конгресмен США закликає Азербайджан звільнити журналістку "Радіо Свобода"

  Американський конгресмен-республіканець Дейна Рорабакер закликав владу Азербайджану звільнити ув’язнену журналістку "Радіо Свобода" Хадіджу Ісмаїлову і розкритикував переслідування бакинського бюро ЗМІ.

  Зутримання Ісмаїлової минулого місяця і обшуки в бюро "Радіо Свобода" в Баку конгресмен назвав одним із низки кроків Азербайджану для обмеження свободи ЗМІ, повідомляє "Радіо Свобода".

  Рорабакер, який є головою підкомітету з питань Європи, Євразії і нових викликів Палати представників, наголосив, що звільнення журналістки буде «кроком у правильному напрямку і ознакою позитивних намірів Азербайджану».

  Обшук у бюро "Радіо Свобода" у Баку, який завершився опечатуванням його приміщення, почався 26 грудня. Слідчі прокуратури вилучили документи, носії інформації й обладнання. Після цього в Азербайджані почалися допити співробітників "Радіо Свобода".

  5 грудня влада Азербайджану вирішила, що затримана раніше журналістка "Радіо Свобода" Хадіджа Ісмаїлова перебуватиме у попередньому ув’язненні упродовж двох місяців.

  Міжнародні правозахисні групи та західні уряди висловили стурбованість із приводу затримання журналістки, назвавши його політично вмотивованим.

  Попередній матеріал
  Яценюк звільнив лжеучастника АТО з Мінрегіонбуду
  Наступний матеріал
  Херсонські волонтери везуть на передову генератори і теплі речі

  У Москві біля СІЗО, де утримують Савченко, затримали активістів, які слухали гімн України

  Журналісти Top Gear випадково сфотографували секретний російський підводний човен "Лошарік"

  Іноземні журналісти стверджують, що малайзійський літак був збитий "Буком", привезеним із Курська

  Відтепер журналісти для відвідування зони АТО повинні отримувати спеціальну прес-карту