Кондоліза Райс прибула до Варшави - 20.08 Польща й США підпишуть договір щодо ПРО

  Після низки важливих зустрічей у Брюсселі Кондоліза Райс увечері прибула до Варшави, разом із міністром закордонних справ Польщі Радославом Сікорським.
  У середу Польща і США підпишуть угоду щодо розташування системи ПРО на території республіки. 14 серпня обидві сторони підписали попередню угоду, згідно з якою у Польщі встановлять 10 ракет-перехопників. В обмін на це Штати забезпечать державу ракетами "Патріот". Американсько-польський договір щодо ПРО містить ще низку домовленостей. Серед них - і допомога одне одному у разі загрози з боку інших держав. У вівторок документ схвалив польський уряд, невдовзі свою позицію має висловити і парламент. З питань розміщення ПРО президент Польщі Лєк Качинський звернувся до громадян із спеціальним телезверненням.

  Лєх Качинський, президент Польщі: "Ніхто не диктуватиме Польщі, що вона повинна робити. Ті часи минули, і кожен з наших сусідів повинен прийняти той факт, що наша батьківщина ніколи і ніким не буде залякана чи підкорена. Встановлення систем ПРО у Польщі означає не лише посилення наших позицій на світовій арені. Це також ясний доказ посилення альянсу з наймогутнішою державою світу - Сполученими Штатами Америки".
  Попередній матеріал
  Куликов ініціює серйозні зміни до системи виборів мера Києва
  Наступний матеріал
  У Києві відбулася репетиція війського параду до Дня Незалежності
  Теги:
  Loading...