Коментар українського медика в Лівії про події в країні [аудіо]

  Українські громадяни, які зараз перебувають у Лівії, найбільше бояться мародерів. Як повідомили "5 каналу" медики з реабілітаційного центру у передмісті Триполі, закордонних найманців з бідних країн Африки, влада не в змозі контролювати.

  Вони полюють на іноземців. І вчора, за інформацією, українських медиків, напали на кортеж єгиптян, яких евакуювали з Лівії. Водночас "5 канал" українці запевнили, що вірять - режим Каддафі та опозиція домовляться. Стосовно ж інформації газети "Комсомольская правда", де йшлося, що українських медиків змушують без перерви на сон працювати буквально під дулами автоматів, то цю інформацію вони називають перебільшенням. Мовляв, поранених дійсно було дуже багато минулого тижня. тому доводилося не виходити з операційних десятки годин. Більше паніки в українців у Бенгазі.

  Дмитро: "Я работал  в больнице и на меня пытались напасть с ножом. алкоголики, наркоманы, они захватили все склады армейские.  У них на руках большое количество оружия.  Вроде  как нформация между нами украинцами идет, не знаю слухи или нет, но уже не с одного города говорят , что если украинцы будут выезжать - они их будут расстреливать, такак как у них это дизертирство. Сейчас мы тут как пушечное мясо метаемся по этим больницам, оказываем помощь.  С посольством связывались, посольство сказало, что все нормально, самолеты летят на Триполи.  Но от Триполи до Бенгази много километров. Дороги захвачены мятежниками, добратся нереально, дороги все простреливаются". 

  Попередній матеріал
  Лівія: Каддафі пообіцяв вмерти, але не відступити [відео]
  Наступний матеріал
  Літак для евакуації українців з Лівії вилетів до Тріполі
  Теги: