Фото із відкритих джерел

Командувач силами США в Європі: НАТО не зможе швидко захистити країни Балтії від Росії

  Росія змогла б захопити балтійські держави швидше, ніж там би опинилось НАТО

  НАТО не зможе захистити країни Балтії у випадку нападу Росії, вважає командувач збройними силами США в Європі, генерал-лейтенант Фредерік Бен Годжес, передає видання Deutsche Welle.

  "Росія змогла б захопити балтійські держави швидше, ніж ми б там опинились для того, щоб їх захистити", - зазначив Фредерік Бен Годжес.

  За словами генерал-лейтенанта, він погоджується з оцінкою військових аналітиків, згідно з якою війська РФ змогли б захопити столиці країн Балтії протягом 36-60 годин.

  У розмові Бен Годжес також навів недоліки, допущені військами 22 країн НАТО під час навчань "Анаконда-2016", які відбулись у Польщі з 7 до 17 червня. Зокрема, за його словами, передислокація важких озброєнь з Західної до Східної Європи відбувалась недостатньо швидко.

  НАТО останнім часом активно працює над посиленням безпеки своїх східних союзників, а 6 червня в Польщі почалися військові навчання, які виявилися наймасштабнішими з часів холодної війни.

  Як повідомляв 5.ua, вчора, 15 червня 2016 року, Міноборони та НАТО підписали угоду для зменшення залежності України від російського ВПК. 

  Попередній матеріал
  В Україні скасували позаконкурсний вступ до ВНЗ
  Наступний матеріал
  ЄС має збільшити витрати на оборону від зовнішніх загроз – Меркель
  Теги:

  Комісія Україна-НАТО у Варшаві затвердить комплексний пакет допомоги Києву – представник Альянсу

  Путін звинуватив НАТО в "агресивних діях" біля кордонів Росії