Командувач лівійських повстанців: "НАТО не може надати нам те, що нам потрібно

  У бездіяльності звинувачує НАТО командувач лівійських повстанців - генерал Абдул Фатах Юніс. Він розкритикував, цитую "надто бюрократизовані процеси в альянсі, через які операції проти сил Каддафі відкладали на кілька годин".
  За словами генерала, війська НАТО давно могли б відкинути проурядові сили від Місурати, що в облозі. Це єдине велике місто на заході країни, що досі під контролем повстанців. "Якщо альянс чекатиме ще тиждень, Місурати не буде" - заявив командувач повстанців. Водночас у НАТО заявляють, що захист мирних мешканців міста залишається головним пріоритетом коаліції. Пентагон підтвердив, що військово повітряні сили США завершили свою бойову місію, утім і надалі допомагають коліції. Зокрема, збирають розвіддані та заправляють у повітрі літаки союзників.  

  Абдул Фатах Юніс, командувач лівійських повстанців: "НАТО не може надати нам те, що нам потрібно. Альянс стверджує, що хоче звільнити Місурату, утім вони давно могли це зробити. Поки НАТО зволікає, війська Каддафі убивають людей. Альянс не хоче, щоби помирали цивільні. Утім там, де є проурядові війська, мирних мешканців немає. Якщо вони чекатимуть ще тиждень, Місурати просто не буде, ви нікого там не знайдете, усі загинуть!"  

  Попередній матеріал
  У Мистецькому арсеналі стартувала "Космічна Одіссея"
  Наступний матеріал
  Еквадор звинувачує США у шпигунстві
  Теги: