Команда гонконгських інженерів створила хай-тек манекен

  Високі технології - на службі моди. Команда гонконгських інженерів створила хай-тек манекен, щоби полегшити життя дизайнерів.

  Новинка здатна змінювати розмір і форми - від підліткових до досить пишних. А отже, починаючи роботу над вбранням для певного типу фігури - модельєри відтепер не мусять шукати на складі манекен відповідного розміру. Їм достатньо - лише натиснути кілька кнопок. Фахівці кажуть: особливо корисним нововведення стане для тих, хто працює над фасоном та оздобленням костюма тривалий час. Адже замовник за цей період - може встигнути схуднути, або навпаки - набрати кілька зайвих кіло. Щоправда, дозволити собі такого помічника - можуть собі лише знані кутюр`є. Новачків може відлякати його вартість - понад 12 тисяч доларів.

  Тревіс Лі, дизайнер: "Створити або придбати манекени для усіх типів фігури - завдання нелегке і недешеве. Тож новий розумний манекен Ай-Даммі - для нас стане справжнім порятунком і вирішить безліч проблем. Достатньо лише внести у його програму потрібні заміри - і ми готові працювати".

  Попередній матеріал
  Берлусконі загрожує шість років за гратами та довічна заборона обіймати будь-які державні посади
  Наступний матеріал
  У Греції протестують учителі
  Теги:
  Loading...