Берлусконі загрожує шість років за гратами та довічна заборона обіймати будь-які державні посади

  Шість років за ґратами - загрожує італійському екс-прем`єрові Сильвіо Берлусконі. Такого покарання, а також довічної заборони обіймати будь-які державні посади - вимагає прокуратура країни за причетність політика до так званої "Справи Рубі".

  77-річному політикові закидають секс з неповнолітньою танцівницею на прізвисько Рубі. За даними слідства, за кілька місяців побачень з дівчиною - він заплатив їй 4,5 мільйони євро. На додачу - ще й перевищив повноваження, визволяючи її з поліції. Сама Рубі підтвердила, що бувала на вечірках у Берлусконі і отримувала від нього гроші у подарунок. Але інтимний зв`язок - заперечує. Усі звинувачення відкидає і екс-прем`єр. Судовий процес у резонансній справі - триває вже понад два роки. Вердикт судді оголосять у липні.

  Нікколо Геддіні, адвокат Берлусконі: "Покарання, якого вимагає прокуратура - занадто жорстке і абсолютно непропорційне провині, яку, до того ж, ще не доведено. Але ми у Мілані, а від тутешніх судів можна чекати чого завгодно".

  Місцевий житель: "Наш президент, Наполітано - може призначити Берлусконі довічним сенатором, і тоді екс-прем`єр здобуде імунітет від будь-яких судових переслідувань і покарань".

  Попередній матеріал
  Американські правоохоронці встановили особу яка влаштувала стрілянину під час параду до Дня Матері
  Наступний матеріал
  Команда гонконгських інженерів створила хай-тек манекен
  Теги:
  Loading...