Колишній глава МВФ може вийти з-під домашнього арешту

  Колишній глава МВФ Домінік Стросс-Кан може вийти з-під домашнього арешту вже сьогодні. Про це повідомляють американські ЗМІ із посиланням на джерела у прокуратурі.
  За їхніми даними, справа проти фінансиста розвалюється. Головного свідка обвинувачення - покоївку нью-йоркського готелю - нібито підловили на брехні. Зокрема, і щодо обставин нападу на неї. За словами жінки, 14-го травня цього року Домінік Стросс-Кан намагався її зґвалтувати. Затримали фінансиста того ж дня. Нині він - під домашнім арештом, під заставу у шість мільйонів доларів. З посади директора-розпорядника МВФ Стросс-Кану довелося піти. Під питанням і його участь у виборах президента Франції. Уже наступного року він мав балотуватися на цю посаду від Соціалістичної партії.

  Мартін Обрі, голова соцпартії Франції: "Мене, як і усіх близьких Домініка, потішили новини американської преси. Сподіваюся, що американська судова система встановить істину вже сьогодні і Домінік позбудеться цього жаху".

  Ліонель Жоспен, прем`єр (1997-2002): "Навіть якщо Домініка виправдають, справа не завершиться. Це величезна травма для будь-якої людини... Він сам вирішуватиме, чи повертатися до активного політичного життя".

  Попередній матеріал
  Президент Венесуели хворий на рак
  Наступний матеріал
  У Бельгії запроводили заборону на куріння у кав`ярнях, барах і нічних клубах
  Теги: