КНДР випустила 30 ракет у бік Японії

  Північнокорейські  Ракети, запущені зі східного узбережжя, пролетіли близько шістдесяти кілометрів і впали до акваторії Японського моря, повідомили в штабі збройних сил КНДР.

  Тип ракет в повідомленні не називається.

  Раніше, 16 березня, Пхеньян здійснив запуск 25 балістичних ракет. Аналогічні пуски неодноразово проводилися і на початку березня. Низка пусків почалася на тлі щорічних військових навчань південної Кореї та США, що проходять з кінця лютого до середини квітня, й викликала критику з боку Сеула. Влада країни оголосила їх "провокаційними", а також потенційно небезпечними для літаків і морських судів. Сеул заявив, що дії КНДР посилюють напружені відносини на Корейському півострові та вимагав припинити пуски.

  Північна та Південна Корея з 1950 року перебувають у стані війни. Хоча активні бойові дії не ведуться з 1953 року, мирний договір між країнами все ще не підписаний, і ракетні навчання, що проводяться однієї із сторін, або ракетно-ядерні випробування КНДР сприймаються як прояв агресії та регулярно викликають загострення ситуації на півострові.

  Попередній матеріал
  Спецслужби російських окупантів поширюють дезінформацію в Криму,- Міноборони
  Наступний матеріал
  Україна і МВФ завершать обговорення меморандуму співпраці на наступному тижні
  Теги:
  Loading...