Фото з відкритих джерел (пошук Google)

Спецслужби російських окупантів поширюють дезінформацію в Криму,- Міноборони

  Повідомлення окупантів про те, що нібито проти кожного українського військовослужбовця в Криму українською прокуратурою вже порушено кримінальну справу за державну зраду - не відповідає дійсності та є дезінформацією.

  Такою є офіційна позиція керівництва Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України. Відповідну заяву опубліковано на офіційному сайті Міністерства оборони України

  Наводимо повний текст.

  Останнім часом у Криму активно поширюється підготовлена російськими спецслужбами дезінформація про те, що нібито підрозділи Збройних Сил України після виведення з півострова “на материк” будуть негайно розформовані, а проти кожного українського військовослужбовця українською прокуратурою вже порушено кримінальну справу за державну зраду.

  Міністерство оборони України заявляє, що подібні провокаційні заяви та повідомлення не мають нічого спільного з реальністю та є безумовною дезінформацією!

  Військовослужбовці Збройних Сил України, які проходять службу в Криму, є Справжніми Героями для кожного українця.

  Сьогодні на найвищому рівні розглядається питання щодо надання кожному з них статусу “учасника бойових дій”, забезпечення інших гарантій та соціальних пільг за виявлені витримку та мужність.

  Жоден з військовослужбовців у Криму – Патріотів своєї держави, які не зрадили Військовій присязі на вірність Українському народові, не буде залишений – такою є офіційна позиція керівництва Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України.

  Попередній матеріал
  Футбольний клуб "Севастополь" не відмовляється від участі в український Прем'єр-лізі
  Наступний матеріал
  КНДР випустила 30 ракет у бік Японії
  Теги:
  Loading...