Прапор "єдиної Кореї"
Прапор "єдиної Кореї" en.wikipedia.org

КНДР та Південна Корея вийдуть на Олімпійські ігри-2018 під спільним прапором

Йдеться про білий прапор, на якому синім кольором зображено Корейський півострів без територіальних кордонів між цими державами

На церемонії відкриття Зимової Олімпіади-2018 у Пхьончхані, команди Північної та Південної Кореї йтимуть разом і під одним прапором. Про це повідомляє BBC.

У середу, 17 січня, представники КНДР та Республіки Корея провели переговори в демілітаризованій зоні у селі Панмунджом. У підсумку домовилися, що їхні спортсмени крокуватимуть разом під прапором "єдиної Кореї" на відкритті ігор у південнокорейському місті. На загальному прапорі буде зображено Корейський півострів.

Під час перемовин сторони також вирішили створити спільну жіночу олімпійську збірну з хокею. Наприкінці тижня ці рішення ще має затвердити Міжнародний олімпійський комітет. Нинішні переговори – перші на такому високому рівні між країнами за понад два роки.

Через напружені відносини між КНДР та Південною Кореєю участь північнокорейських спортсменів в Олімпіаді-2018 довгий час була під питанням. Однак влада Північної Кореї таки вирішила відправити на міжнародні змагання не тільки спортсменів, а й оркестр у 140 музикантів та високопоставлену делегацію. Нагадаємо, XXIII зимові Олімпійські ігри пройдуться у місті Пхьончхан з 9 по 25 лютого цього року.

Селфі з мавпами та екскурсія містом: тенісистка Світоліна прибула до Сингапура напередодні Підсумкового турніру WTA

Еліна Світоліна
/
Еліна Світоліна
Еліна світоліна
/
Еліна світоліна
Еліна Світоліна
/
Еліна Світоліна
Еліна Світоліна
/
Еліна Світоліна
Еліна Світоліна
/
Еліна Світоліна
Еліна Світоліна
/
Еліна Світоліна
Еліна Світоліна
/
Еліна Світоліна

Попередній матеріал
Росія почала розроблення планів з "контролю України" ще 2005 року – МЗС
Наступний матеріал
Фінансування держоборонзамовлення в 2018 році перевищить 21 млрд грн – Порошенко
Loading...